Kit MTM Sıralı Otogaz Sistemleri

Kit Mtm Sıralı ve Klasik Lpg Otogaz Sistemleri İtalyan M.T.M SRL firmasının üretimi olan BRC markasından sonra çıkarttığı son ürünü. 

İnsan faktörünü ortadan kaldıran, otomatik LPG kalibrasyon programı “PLUG&DRIVE” (Tak ve Sür) Euro-4 araçlara uygun, aracın diagnostik sistemine bağlanan gelişmiş program Üstün Japon teknolojisi KEIHIN enjektörler Benzersiz LPG programıyla benzinle aynı sürüş konforu, zamanla bozulmayan LPG ayarı, istikrarlı yakıt tasarrufu En son Avrupa Birliği standartlarına göre üretilmiş, yangın dahil tüm güvenlik testlerinden geçmiş teknolojik ürünler Sektörde 30 yılı aşkın tecrübeye sahip İtalyan M.T.M SRL  firmasının üretimi.

Tüm parçalar orijinal İtalyan 2 sene garanti. 100.000 km enjektör garantisi LPG, yani Sıvılaştırılmış Petrol Gazı, ham petrolün rafinerilerde damıtılması sırasında veya petrol yataklarının üzerinde bulunan doğal gazın ayrıştırılması ile elde edilen ve basınç altında sıvılaştırılan, renksiz, kokusuz, havadan ağır ve yanıcı bir gazdır. Bir sızıntı halinde, gaz kaçağının hemen anlaşılması için rafineriler tarafından özellikle kokulandırımıştır.

Foto Galeri

0 312 394 06 96 0542 394 06 96