LPG Montaj

Berke Otogaz olarak; LPG Dönüşümü / Montaj alanında tam donanımlı ve yetkili hizmet servisidir. Bayisi olduğumuz ATİKER VE NAZORATİ markalarını eğitimli, profesyonel montaj ekibimizle; Marka, Model ayırt etmeksizin aracınız için en uygun LPG Dönüşüm kitine karar vererek maksimum tasarruf ve maksimum persormas ile sürüş deneyimi yaşamanızı sağlamak için büyük bir özveri ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Otogaz montajı konusunda çok hassas ve tecrübeli olan firmamız Otogaz montajının önemini çok iyi bilmektedir .Otogaz montajı konusunda bilinçli ve deneyimli Ustalarımız periyodik olarak eğitim almakta ve kendini değişen teknolojik şartlara göre yenilemektedir. Kazançlı bir sürüş yaşamanın ilk şartının doğru bir Otogaz montajı olduğunun bilincinde olan Berke Otogaz bu konuda gerek sarf malzeme gerek el işçiliği konusunda hiçbir şeyden kaçınmaksızın üretim yapmaktadı.Yapılan araçların teknik ve görsel açıdan kontrolleri deneyimli ve alanında eğitimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır..

%45'e varan yakıt tasarrufu için sizi de Berke Otogaz'a bekleriz...

Kontrol
Berke Otogaz'da her LPG montajı için 3 aşamalı kalite kontrol denetimi yapılarak maksimum kalite şansa bırakılmaz.

Deneyimli Personel
Berke Otogaz'da LPG montajı üstlenen her personel, üretici firma eğitmenlerinin ve teknik uzmanlarımızın düzenli eğitimleriyle işini en iyi yapması için hazırdır.

Bayilik
Berke Otogaz, Türkiye'nin en çok tercih edilen üretici firmalardan dönüşüm için yetki ve onaylı en güçlü bayiisidir, üretici tarafla en hızlı iletişim kurulur.

Uygun Fiyata Uygun Kalite
Berke Otogaz'da aracınızın LPG montajı için maksimum kalite ve kurumsal hizmeti, sektörde en uygun fiyat politikasıyla alırsınız.

Test

Form Gönderimi

Tamam

0 312 394 06 96 0542 394 06 96